icon

Amazon Local

3.3.2 için
Android

5.0

1

Amazon'da her şeyi satın alın ve birçok avantaj elde edin

110.7k

Bu uygulamayı oyla

Amazon Local, kullanıcılara birinci sınıf ürünler ve yerel hizmetler hakkında güncel fırsatlar sunmak için tasarlanmış bir Amazon uygulamasıydı. Daha çok ABD'de trend deneyimlerinin ve günlük alışverişte anında satın alınması için kullanıldı. Aralık 2015 itibariyle Amazon Local artık desteklenmemektedir. Bunun yerine, Android akıllı telefonunuzdan tam işlevsellik için lütfen orijinal [url = https: //amazon-shopping.en.uptodown.com/android] Amazon uygulamasını [/ url] indirin.

Amazon Local'a benzer bir başka uygulama da, kullanıcılara her türlü yerel deneyim ve hizmet için kupon sağlayan Groupon'dur. Spa randevuları, gurme restoran yemekleri ve çok daha fazlası Android [/ url] için resmi [url = https: //groupon.en.uptodown.com/android] Groupon uygulaması aracılığıyla edinilebilir.

Bununla birlikte, standart Amazon dağıtım deneyiminizi arıyorsanız, resmi Amazon uygulamasını indirmek isteyeceksiniz. Amazon Local, çevreniz için bir fırsatlar ve deneyimler uygulamasıydı ve 2015 yılında kapatıldı. Yine, bu uygulama artık işlevsel değil.
X